KURUMSAL

Kavi Bilgisayar Sistemleri

Kavi Bilgisayar, 1993 yılında, network kurulumları ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren kurumsal çalışmalara yönelen Kavi Bilgisayar, network projelendirme, kuruluş ve danışmanlık konularında odaklanarak sektördeki yerini güçlendirmiştir.

Sonraki yıllarda, 2009 ve takip eden süreçte Kavi İnternational unvanıyla, Türkiye genelinde güçlü internet güvenlik ve network yönetimi markalarının Türkiye temsilciliğini üstlenerek mevcut piyasa tecrübesiyle bu markalara katma değer katarak dünya çapındaki lider internet güvenlik markalarının distribütörü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kavi İnternational temsilciliğini yaptığı her marka için düzenli interaktif webinar etkinlikleriyle internet güvenliğinin büyük küçük tüm faaliyet gösteren firmalar için önemini vurgulamıştır.
Webinar sonrasında gelen Demo kurulum sürecinde son kullanıcı karşısında bayinin yanında yer alarak müşteri ihtiyacını belirleyip deneyimli ekibiyle POC çalışmalarıyla projelere yön vermektedir.

HEMEN TEKLİF AL

Vizyon

Tüm firmalar için uluslararası düzeyde bilgi güvenliği alanında lider ağ ve bilgi güvenliği alanlarında en etkili ve kaliteli çözümler ve danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

Misyon

Kavi International yurt içi pazar faaliyetlerini iş ortaklarıyla birlikte ileriye taşımak; bununla beraber, temsilciliğini yaptığı ürünleri, sınırlarımızın ötesine taşımayı hedefliyor.
Önceliği Türki Cumhuriyetleri ve Orta Doğu pazarında yirmi beş yıllık distiribitörlük deneyimi ile ürünlerimizi global arenada hak ettiği liderliğe taşımak ilk hedefimiz olacaktır.